Workshops

Zelfverdediging

Deze workshop geven wij aan alle belangstellenden, die willen leren hoe ze zichzelf kunnen verdedigen in bedreigende situaties. Denk hierbij aan jeugd, jongeren, ouderen en mensen uit bepaalde beroepsgroepen.

In dit type workshop ligt de nadruk op het gebruik van de juiste lichaamshouding en het toepassen van zelfverdediging technieken. Het blijft uiteraard maar een kennismaking. Om zelfverdediging beter te beheersen is een langere cursus of blijvende training gewenst.

Voor meer informatie zie: zelfverdediging.

 

Weerbaarheid

Deze workshop geven wij aan alle belangstellenden die willen leren hoe ze zichzelf weerbaarder kunnen opstellen, bijv. groep 7 en 8 kinderen beter voorbereiden op de overgang naar de brugklas. Onzekere pubers helpen om meer zelfvertrouwen te krijgen. Veiligheidsgevoel van ouderen helpen vergroten.

Voor meer info zie: weerbaarheid.

 

Cursuspakket discriminatie, polarisering en radicalisering

Een uit drie à vier ochtenden (of op maat gemaakt) bestaande cursus voor bijvoorbeeld groep 8 kinderen of brugklas, over deze onderwerpen.

In deze training zitten allerlei elementen die te maken hebben met respect, anders zijn mag, meningen, geloof, cultuur verschillen, maar ook een stuk over gevoel, praten, luisteren, open staan voor en een stuk uit de weerbaarheid. met eventueel een module zelfverdediging.

Workshop & teambuilding

Teambuilding

Deze training geven wij aan groepen. Denk hierbij aan sporters, bijv. een elftal, maar ook aan het bedrijfsleven bijv. mensen met een dienstverlenend beroep.

Vanuit onze vechtkunst achtergrond pakken we in een twee uur durende training een groep cursisten aan.

Wij proberen door wat intensieve oefeningen de groep consolideren. Te attenderen op belangrijke aspecten, zoals het goed onderhouden van ons lichaam.

Daaraan gaan we de groep laten samenwerken: het delen van de inspanning, het samen niet opgeven. Het wij gevoel versterken.

We selecteren de eventuele aanvoerder (sportclubs) of leidinggevende (bedrijfsleven) en geven hem versterkt zijn positie terug. De groep gaat elkaar onder aanvoering van de leider oppeppen, eventueel met groep yell. Het niet opgeven, het doorgaan, het geloven in jezelf en het team ook al verlies je of ben je aan het verliezen benadrukken we sterk!

We doen dat d.m.v. onderdelen uit de vechtsport: rek en strek werk, opdrukken op de vuisten, buikspier oefeningen, schoppen en stoten met kiai en schopkussens. We ronden af met een paar oefeningen om het vertrouwen in elkaar te vergroten. En we pakken nog even gezamenlijk terug om de kernpunten na te bespreken.

Deze trainingen worden gegeven door de Sensei’s Otto en Coen Bakker. Ze krijgen daarbij steun van Freek Burgers en Manuela van Gent, beide in opleiding voor assistent karateleraar.

Uiteraard kan een teambuilding op maat gemaakt worden naar gelang uw specifieke wensen.

update: vrijdag 11 mei 2012; 17:30
Powered by SCMS - Ontwerp en realisatie ICT2MKB Roosendaal | Websites & Media | Trainingen